Ozbrojený muž útočí na banku v Nemecku, prebieha policajná akcia

Ozbrojený muž útočí na banku v Nemecku, prebieha policajná akcia
Popisek: Ilustračný obrázok
21 / 04 / 2017, 14:30

Ozbrojený lupič prepadol banku v meste Waldshut ktoré sa nachádza na juhu Nemecka. Dvaja zamestnanci banky sú stále v budove, informuje policajné oddelenie.

Policajné útvary zablokovali banku a zaistili priľahlé územie. Orgány naliehajú na obyvateľstvo, aby sa kvôli prebiehajúcej policajne operácií nepribližovali k tejto oblasti.

Mestský policajti z mesta Waldshut sa ocitli s páchateľom v prestrelke, aktuálne sa polícia domnieva, že páchateľ môže byť zranený.ň

podrobnosti zisťujeme.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.