Oznámí kandidaturu na prezidenta? Petr Pavel dnes chystá prohlášení

Oznámí kandidaturu na prezidenta? Petr Pavel dnes chystá prohlášení
Autor fotografie: Halifax International Security Forum (CC BY-SA 2.0)|Popisek: Petr Pavel
06 / 04 / 2020, 08:00

Dnes vydá bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel prohlášení, které se pravděpodobně bude týkat oznámení jeho prezidentské kandidatury.

Oznámí dnes generál Petr Pavel svou kandidaturu na prezidenta republiky? Podle informací, které sdělil na svém Twitteru, není vyloučeno, že bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel v chystaném prohlášení veřejně stvrdí svou kandidaturu na příštího prezidenta republiky, který se má volit v roce 2023.

Na Twitteru včera napsal, že ,,dnes, kdy čelíme v novodobé historii nepoznané hrozbě, mnoho lidí pomáhá obdivuhodným způsobem. Cítím potřebu pomoci aktivněji než dosud. Zítra ve 13:00 oznámím na tiskové konferenci jak.

Pokud by tomu tak skutečně bylo, tak by se potvrdily spekulace, které kolem možné Pavlovy kandidatury již dlouhou dobu kolují. Pavel totiž kandidaturu na přímou otázku nevyloučil a několikrát prohlásil, že ji ,,zvedne", když to bude potřeba. Pokud opravdu vyvstala v těchto dnech, poznamenaných pandemií koronaviru, se máme dozvědět již dnes.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace