Oznámí kandidaturu na prezidenta? Petr Pavel dnes chystá prohlášení

Oznámí kandidaturu na prezidenta? Petr Pavel dnes chystá prohlášení
Autor fotografie: Halifax International Security Forum (CC BY-SA 2.0)|Popisek: Petr Pavel
06 / 04 / 2020, 08:00

Dnes vydá bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel prohlášení, které se pravděpodobně bude týkat oznámení jeho prezidentské kandidatury.

Oznámí dnes generál Petr Pavel svou kandidaturu na prezidenta republiky? Podle informací, které sdělil na svém Twitteru, není vyloučeno, že bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel v chystaném prohlášení veřejně stvrdí svou kandidaturu na příštího prezidenta republiky, který se má volit v roce 2023.

Na Twitteru včera napsal, že ,,dnes, kdy čelíme v novodobé historii nepoznané hrozbě, mnoho lidí pomáhá obdivuhodným způsobem. Cítím potřebu pomoci aktivněji než dosud. Zítra ve 13:00 oznámím na tiskové konferenci jak.

Pokud by tomu tak skutečně bylo, tak by se potvrdily spekulace, které kolem možné Pavlovy kandidatury již dlouhou dobu kolují. Pavel totiž kandidaturu na přímou otázku nevyloučil a několikrát prohlásil, že ji ,,zvedne", když to bude potřeba. Pokud opravdu vyvstala v těchto dnech, poznamenaných pandemií koronaviru, se máme dozvědět již dnes.

Tagy článku