Pákistánská matka upálila zaživa svou dceru, prý zostudila rodinu

Pákistánská matka upálila zaživa svou dceru, prý zostudila rodinu
Autor: Flickr.com|Popisek: oheň
18 / 01 / 2017, 08:30

Pákistánka Parveen Bibiová bude popravena za to, že obzvlášť trýznivým způsobem připravila o život svou dceru.

Vražda, která vzbudila velkou pozornost, se stala ve městě Láhaur. Důvod, proč se Biibová uchýlila k tak drastickému činu, vysvětlila tím, že její dcera ,,zostudila rodinu". Dcera Bibiové se totiž provdala, aniž by o tom předem informovala svou matku. 

Ta když se dozvěděla, že ke sňatku došlo bez jejího vědomí, přivázala osmnáctiletou dceru k posteli a zapálila ji. Po vraždě podle vlastních slov vyběhla z domu a začala křičet, že zabila dceru, protože zostudila svou rodinu.

Soud ve městě Láhaur odsoudil bratra upálené dívky k doživotnímu vězení, protože pomáhal Bibiové s přípravou vraždy.

 

související:

Nechtěly si ho vzít, tak po dvou dívkách hodil Pákistánec granát

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace