Panasonic rozzářil veletrh ISE 2016

Panasonic rozzářil veletrh ISE 2016
Autor fotografie: Panasonic|Popisek: PT-RZ570B
10 / 02 / 2016, 15:00

Laserový projektor s jasem 28 000 lumenů, video stěna s 1,8mm rámečky a jednočipový laserový DLP projektor s jasem 10 000 lumenů, který je nejkompaktnější ve své třídě na trhu. To jsou některé z inovací, které předvedla společnost Panasonic na výstavě ISE 2016 v Amsterdamu.

Na stánku Panasonic proběhla projekce „Robotic Experience“ neboli RobEx, vyvinutá ve spolupráci se zážitkovou společností XPION. Průmysloví roboti s 98palcovými displeji v rozlišení 4K předvedli strhující podívanou.

Během projekce uvedla společnost Panasonic své nejvýkonnější tříčipové DLP projektory řady PT-RZ31K s laserovou technologií SOLID SHINE. Tyto projektory, které budou dostupné od podzimu 2016 v rozlišení WUXGA a SXGA+, se vyznačují jasem 28 000 lumenů.

PT-RZ31K

 

Projektory jsou určeny jak pro pronájem tak i permanentní instalace a umožňují nepřetržitý provoz bez nutnosti údržby. Projektory jsou kompatibilní se stávajícími objektivy pro tříčipové DLP projektory Panasonic, takže provozovatelé mohou objektivy sdílet mezi projektory, které již vlastní.

Kromě toho společnost Panasonic předvedla nejlehčí a nejkompaktnější jednočipový DLP laser-fosforový projektor na trhu s jasem 10 000 lumenů. Řada PT-RZ970 zahrnuje tři modely, které se chlubí jasem 10 000 lumenů. Projektory vychází z funkcí a technologií mnohokrát oceněné řady PT-RZ670, ale jejich jas je přibližně 1,5x vyšší.

 PT-EZ590

Na výstavě ISE 2016 byly uvedeny také tři nové projektory s jasem 5 000 lumenů určené pro výuku. Jedná se o modely PT-RZ570, PT-FZ570 a malý a lehký PT-EZ590 pro použití v zasedacích místnostech a školních třídách.PT-RZ570

PT-RZ570PT-RZ570

PT-RZ570PT-RZ570

PT-RZ570

Společnost Panasonic prezentovala také rozšířenou sestavu displejů. Stávající řada EF1 se rozrostla o 84, 75 a 32palcové displeje a zaměřuje se na vysokou kvalitu obrazu, spolehlivost, jednoduché ovládání, stylový design a IPS panely.

Dalším přírůstkem je řada BF1, interaktivní “whiteboard“ s intuitivním rozhraním, kterou lze používat bez počítače. Řada BF1 bude na trh uvedena v červenci 2016 a je vybavena technologií Colour Universal Design, antireflexní obrazovkou a množstvím vstupů pro připojeními.

interaktivní “whiteboard“ s intuitivním rozhraním

Třetí je pak nový 55palcový displej pro video stěnu, který bude na trh uveden v září 2016. Se součtem rámečků pouhých 1,8 mm poskytuje souvislý obraz při zobrazování reklamních videozáznamů a prezentací.

Kromě toho společnost Panasonic na ISE 2016 představila vlastní technologii Light ID, která prostřednictvím mobilní aplikace umožňuje jednoduché sdílení obsahu z oblasti informací, zábavy, navigace nebo reklamy pomocí přenosu světelných identifikátorů prostřednictvím LED podsvětlení.

Light ID

 55palcový displej pro video stěnu

Ředitel Panasonic Visual System Solutions Jan Markus Jahn říká: „Na ISE 2016 jsme větší a lepší. Máme ten největší stánek, jaký jsme kdy měli, a zatím nejbohatší vizuální program. Naše nabídka projektorů a displejů je nyní mimořádně široká. Troufám si tvrdit, že společnost Panasonic nabízí kompletní sortiment vizuálních řešení, která uspokojí každého uživatele.“

Pro další informace týkající se nabídky řešení Visual System Solutions od společnosti Panasonic navštivte stánek 1-H20 na výstavě ISE 2016, která se koná v Amsterdamu RAI ve dnech 9.–12. února, nebo stránky //business.panasonic.eu/visual-system/.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace