„Pane Bože, ten Goláň to je debil,“ reagoval poslanec na senátorovu italskou cestu

„Pane Bože, ten Goláň to je debil,“ reagoval poslanec na senátorovu italskou cestu
14 / 03 / 2020, 13:15

Poslanec Hnutí Ano Pavel Růžička se na svém facebookovém profilu velmi rozčílil nad počínáním senátora Tomáše Goláně za Zlínský obvod z hnutí Senátor 21. Ten je nyní v karanténě kvůli tomu, že byl na začátku března na lyžovačce v severní Itálii, čímž se ještě pochlubil na Facebooku a také obvinil vládu, že celý humbuk kolem koronaviru má zakrýt vládní korupční kauzy.

 

Když na senátora byla po příjezdu uvalena karanténa, velmi jej to rozlítilo a na sociální síti obvinil premiéra Babiše, že jej uvrhl do „domácího vězení“. A dodal, že „pokud nezačneme přemýšlet tímto směrem, občanskou společnost nedobudujeme.“

V dalším příspěvku, tentokrát na twitteru pak Goláň uvedl: „Dle mého má tenhle humbuk odvést pozornost od korupčních kauz vlády a celého hnutí ANO a informací, které nám předala návštěva poslanců z parlamentu EU.“ 

Servítky si nebral poslanec za ANO Pavel Růžička  „Pane Bože, ten Goláň to je debil,“  reagoval  na svém facebookovém profilu, když si přečetl souhrnný článek Goláňovy cestovatelské anabáze zachycený na  serveru Parlamentnílisty.cz. Nad senátorovým počínáním zůstal rozum stát i ostatním diskutérům pod příspěvkem.

Bývalý voják - Pavel Růžička je znám svou přímočarostí ve vyjadřování. Před třemi týdny kupříkladu veřejně vyjádřoval nedůvěru k vedení ministerstva obrany při projednávání kauzy kolem náupu pasivních sledovacích systémů. 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace