Panika na amsterodamském letišti. Brit vyhrožoval bombou

Panika na amsterodamském letišti. Brit vyhrožoval bombou
Autor fotografie: Cjh1452000 , CC BY-SA 3.0|Popisek: Amsterdam Schiphol Airport entrance
01 / 01 / 2016, 13:15

Terminál 3 na mezinárodním letišti v Amsterodamu musel být dnes ráno evakuován poté, co 29 letý Brit několikrát vykřikl, že má bombu.

Podle očitých svědků vypukla v odletové hale neuvěřitelná panika, cestující se snažili co nejrychlejí dostat pryč a zavazadla ponechali svému osudu. Ozbrojení příslušníci vojenské policie Brita rychle přemohli. Lidé se mohli vrátit zpět asi po dvaceti minutách, poté co hala byla prohledána. Žádnou bombu policisté nenašli ani v zavazadlech "útočníka".

Prozatím není jasné, proč Brit křičel, že má bombu, byl zatčen a vyslýchá ho policie. Zdroj: nu.nl

Foto: Cjh1452000 , Amsterdam Schiphol Airport entrance, pod licencí CC BY-SA 3.0

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace