Parlamentné voľby vyhrala strana SMER-SD. Vládu bude zostavovať Robert Fico

Parlamentné voľby vyhrala strana SMER-SD. Vládu bude zostavovať Robert Fico
Autor fotografie: foto: redakce
01 / 10 / 2023, 05:00

Predčasné parlamentné voľby vyhrala strana SMER-SD s viac, ako 23 %, na druhom mieste skončilo Progresívne Slovensko a na treťom sa umiestnil HLAS-SD.

SECURITY MAGAZÍN bol až do konca volebnej noci priamo v centrále SMER-u. Po dlhých hodinách čakania boli o 5tej ráno konečne jasné výsledky. Vládu bude zostavovať Robert Fico, ktorý sa pravdepodobne stane už po 4krát premiérom Slovenska.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.