Pašerák IS: "Jen počkejte! Na Západě už máme 4000 našich bojovníků. Dá-li Alláh, brzy bude v Evropě chalífát"

Pašerák IS: &quote;Jen počkejte! Na Západě už máme 4000 našich bojovníků. Dá-li Alláh, brzy bude v Evropě chalífát&quote;
06 / 09 / 2015, 08:00

Evropě zvoní umíráček. Ze Sýrie se podařilo propašovat do Evropy více než 4000 ozbrojenců vyškolených IS, kteří byli skryti mezi dalšími uprchlíky.

4. září zveřejnil Leo Hohmann na serveru World Net Daily článek o skryté příčině uprchlické krize v Evropě.  

V Evropě probíhá hidžra. Kdo z uprchlíků zemře, toho Alláh odmění

Západ podle něj podcenil informace amerických aktivistů, kteří dlouhodobě varují o "páté koloně" muslimských emigrantů. Podle autora se nejedná o uprchlickou krizi, ale o tzv. hidžru, což je podle něj islámský výklad migrace jako skrytého a těžce zjistitelného džihádu. (Zdroj: frontpagemag.com)

Materiálně byla hidžra přechodem mezi dvěma městy, která jsou od sebe vzdálená asi 480 km. Ale hlavně to byl začátek nové éry, nové civilizace, nové kultury a nové historie pro celé lidstvo...Slovo hidžra znamená opuštění místa za účelem hledání azylu, útočiště nebo svobody před pronásledováním, nebo svobodu náboženství, nebo jakýkoli jiný důvod. Hidžra může také znamenat opuštění špatné životní cesty pro dobrou či lepší, správnější cestu. Citace z webu islamweb.cz 

Robert Spencer současně cituje text z Koránu: "A kdo emigruje na stezce Boží, najde na zemi mnoho míst a hojnosti" a dále súru 4:100: "Kdokoliv se vystěhuje kvůli cestě Boží, ten nalezne na zemi četné jiné možnosti i prostor. A kdo opustí dům svůj a vystěhuje se k Bohu a Jeho poslu a zastihne jej přitom smrt, toho odměnit připadá Bohu a Bůh je odpouštějící, slitovný". (Zdroj citace: koranoislamu.cz)

Už letos v únoru, kdy začal v obrovské míře narůstat počet ilegálních imigrantů do Evropy, potvrdil islámský stát to, čeho se obávaly  tajné služby v USA i Evropě, a to, že islámský stát zneužije uprchlickou krizi k vytvoření páté kolony muslimských bojovníků na území západních států.

Analytik na  Střední východ Clare Lopez z Centra pro bezpečnostní politiku: "V  těchto dnech je ohrožena národní suverenita států, které čelí koordinovanému útoku globálního džihádistického hnutí. Džihád není jen násilný jev, ale může být prováděn mnoha jinými prostředky, včetně hidžry.

Třicetiletý pašerák islámského státu uvedl pod podmínkou anonymity v rozhovoru pro server BuzzFeed, že probíhající tajná operace byla "naprostým úspěchem," a dodal s úsměvem: "Jen počkejte. Naším snem je vybudovat chalífát nejen v Sýrii, ale na celém světě, a dá-li Alláh, stane se to brzy." A pokračuje: "Naši bojovníci jdou do Evropy jako uprchlíci, aby byli připraveni." Tvrdí, že se naplnil sen islámského státu infiltrovat západní země svými bojovníky. IS je propašoval  přes turecké hranice do bohatých evropských států.  

"ISIS má nyní více než 4000 bojovníků připraveno k boji v celé Evropské unii. Naši agenti využili výhody velkorysosti západních národů vůči uprchlíkům. Bojovníci ISIS pomocí místních pašeráků splynuli s ostatními uprchlíky a v několika vlnách se dostali do Evropy jak na lodích ze severní Afriky, tak po pevnině přes Maďarsko a Rakousko do Německa, Belgie a Švédska."

IS využil migrační vlny, vyvolené válkou v Sýrii a Iráku, díky které se miliony pronásledovaných lidí přesunuly do Turecka,  Libanonu nebo Jordánska. Téměř všichni migranti zaplavující Evropu jsou muslimové. Většina křesťanů se totiž skrývá v kostelech a ve svých domech na Blízkém východě, protože se bojí do uprchlických táborů OSN, které jsou spravovány muslimy.

"Křesťané se těchto uprchlických táborů obávají, protože věří, že budou napadáni" řekl George Marlin z katolické skupiny Církev v nouzi, která zajišťuje pomoc pronásledovaným křesťanům na Blízkém východě. 

V tureckých městech, jako je Izmir a Mersin, se muslimští uprchlíci shromažďují k cestě přes Středozemní moře s cílem cesty v Itálii nebo Řecku, uvedl pašerák. Poté se snaží dostat do "nejpříjemnějších" zemí - Švédska a Německa - a tam požádat o azyl.

Stejný plán má IS v USA, FBI nestíhá

Mezinárodní organizace na ochranu lidských práv zkritizovala Spojené státy za to, že nedělají více pro vyřešení uprchlické krize způsobené občanskou válkou v Sýrii. Přitom USA souhlasily, že přijmou až 8000 Syřanů, ale podle ochránců lidských práv to nestačí. Někteří z nich požadují po USA přijetí až 65.000 syrských uprchlíků do konce Obamova funkčního období. Současně se ochránci práv nezmiňují vůbec o pronásledovaných křesťanech v Sýrii. 

Expert FBI pro boj s terorismem Michael Steinbach uvedl v únoru v americkém Kongresu, že "FBI nemá žádný spolehlivý způsob, jak prověřovat syrské uprchlíky" a ředitel FBI James Comey namítal, že jeho agentura již má plné ruce práce s prošetřováním islámistických aktivit ve všech 50 státech. 

Obamova vláda je pod obrovským tlakem například i Luteránské imigrační a uprchlické služby, která vyzvala svoje příznivce, aby tlačila na úřady a ty aby přijaly v příštím roce 200.000 zahraničních uprchlíků, včetně 100,000 migrantů ze Sýrie. 

Vůdci islámského státu mezitím využívají slabosti Západu, kde pouhá zmínka o "uprchlících" efektivně útočí na city křesťanů a Židů. Mluvčí ISIS Abu Mohammed al-Adnani tento týden chválil nedávné teroristické útoky v Austrálii, Belgii a Francii.

"Opakujeme naši výzvu k muslimům v Evropě, nevěřícímu Západu, zaútočte na křížáky ve svých domovských zemích, a všude tam, kde je najdete. Jsme jejich nepřátelé před Alláhem, a vyzýváme každého muslima, který může prolít kapku krve křižáka, udělejte to bombou, kulkou, nožem, autem, kamenem, kopnutím nebo ranou!!"

Zdroje: teaparty.orgexpress.co.uklibertynewsonline.comfrontpagemag.com

Tagy článku