Pátrání po uprchlém vězni

Pátrání po uprchlém vězni
Autor: Policie ČR|Popisek: Uprchlý Andrejev
10 / 12 / 2014, 18:00

10.12.2014 / Policisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po vězni, který 10. prosince ráno uprchl z nestřeženého pracoviště firmy Modus v České Lípě. Veškeré informace k jeho pohybu přijmou policisté na lince 158.

Již od rána pátrají desítky policistů po vězni, který uprchl z nestřeženého pracoviště firmy Modus v České Lípě, ulice Dubická. V případě, že někdo zaznamenal jeho pohyb, ať kontaktuje linku bezplatného tísňového volání 158.

Veškeré informace k hledanému muži naleznete na tomto internetovém odkaze:
//aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=9391210141801

V případě, že odkaz již nebude aktivní, byla osoba vypátrána.

Zdroj: Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Psali jsme také:

Nová možná podoba nejhledanějšího zločince v ČR dnes zveřejněna policií.

Nejhledanější zločinec v České republice stále uniká

Policie pátrá po totožnosti pachatele loupežného přepadení

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace