Peaches Geldofová byla populární televizní moderátorka, modelka a novinářka. Krátce před smrtí se stala vyznavačkou kultu Ordo Templi Orienti

Peaches Geldofová byla populární televizní moderátorka, modelka a novinářka. Krátce před smrtí se stala vyznavačkou kultu Ordo Templi Orienti
Popisek: Peaches Geldofová
27 / 02 / 2018, 18:30

Dne 7. dubna 2014 byla mrtvá nalezena na podlaze svého domu v hrabství Kent. V domě bylo nalezeno množství předmětů, souvisejících s užíváním drog jako injekční stříkačky, škrtidla, kádinky a další. Bylo jí 25 let.

Lékař určil čas smrti na osmou večer předchozí dne a příčinu smrti předávkování heroinem. Modelka nenechala dopis na rozloučenou a nic nenasvědčovalo tomu, že by chtěla spáchat sebevraždu. Policie rozjela pátrání, kdo drogu modelce prodal.

Peaches Geldofová byla dcerou zpěváka Boba Geldofa a jeho manželky, televizní moderátorky, Pauly Yates. Od roku 2012 až do její smrti byl jejím manželem zpěvák Thomas Cohen, se kterým měla dvě děti.

psali jsme: Krásná modelka, sexuální idol Brazílie, záhadně zemřela při liposukci na operačním stole. Ledviny jí vypověděly službu

Svou kariéru zahájila v roce 2004 jako novinářka pro časopis Elle Girl a později psala pro několik dalších novin (například The Daily Telegraph a The Guardian).

V rozhovorech se hlásila k Scientologické církvi, jejímiž členy jsou například herci John Travolta nebo Tom Cruise a mnoho dalších. Později se však stala vyznavačkou tajemného kultu Ordo Templi Orienti. Jeho zkratku O.T.O so nechala vytetovat na ruku.

Členové řádu praktikovali tzv. sexuální magii spojené s prováděním sexuálních praktik. Zakladatelem řádu je zednářský velmistr Aleister Crowley. Církev má v současné době má okolo 3000 členů v 58 zemích (polovina z nich žije v USA). věnuje tantrickým naukám a thelémské magii. Mnoho křesťanských církví považuje Ordo Templi Orienti za satanistický.

psali jsme: Vzestup a pád krásné Cristine: Hvězdu youtube zastřelil po koncertě její zhrzený fanoušek

Policie případ uzavřela jako neobjasněný. Peaches Geldofová byla pohřbena v kostele, kde měla svatbu, kde se vzali její rodiče a její matka měla pohřební obřad.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.