Pelican ProGear S140 Sport: 19 litrový batoh pro přežití v džungli

Pelican ProGear S140 Sport: 19 litrový batoh pro přežití v džungli
04 / 03 / 2017, 07:15

A je jedno, zda se jedná o městskou džungli, nebo tu opravdovou. Pokud se neobejdete bez svého iPadu, nebo jakéhokoliv jiného počítače s velikostí okolo 10“, v tomto batohu mu zničení nárazem nebo vodou rozhodně nehrozí.

Speciální nárazuvzdorné a vodotěsné pouzdro Pelican Tough Case je v horní části batohu, počítač uvnitř je chráněn i v případě úplného ponoření, kdy vodě zabraňuje v přístupu o-kroužek a mohutná západka, která nedovolí rozevření pouzdra.

Batoh Pelican

ProGear S140 Sport má kromě schránky Pelican Tough Case hlavní prostor, dvě zapínatelné kapsy na přední straně (jedna je chráněna plastovou deskou), jednu schránku na zádové straně a dvě boční kapsy na pití. S případnou sofistikovanou ochranou většího počítače není možné počítat, do hlavního prostoru batohu se sice vejde notebook velikosti až 15,6“, ale ten již samozřejmě není chráněn jako počítač v pouzdře. Pokud ale chcete někam na hory, na vodu nebo prostě z města, na bezpečný převoz malého PC je batoh ideální. Do nárazuvzdorné schránky se bez problémů vešly například i tablety Surface RT nebo Surface 3.

 Batoh Pelican

19 litrů obsahu v hlavní části stačí na funkční prádlo a věci na asi 3 dny. Na zadní straně batohu je navíc úložný prostor, kam se vejdou věci jako třeba rezervní boty, nebo něco měkkého, vzhledem k tomu, že se tato schránka dotýká přímo Vašich zad. Velké polstrování je velice kvalitní a po zapnutí hrudního i bederního pásu zapomenete, že batoh máte na zádech.

Výrobky firmy Pelican je zatím možné koupit pouze na internetových serverech.

Plus:

+ Perfektní provedení
+ Schránka na počítač splňující IP 67
+ Ergonomie

Minus:

- Vyšší váha cca 3 kg
- Cena 220 Eu

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace