Petice proti imigrantům trhá rekordy. Navzdory odpůrcům. Podepsalo ji už přes 70.000 občanů ČR

Petice proti imigrantům trhá rekordy. Navzdory odpůrcům. Podepsalo ji už přes 70.000 občanů ČR
Autor fotografie: Wikipedia/Arz
23 / 09 / 2015, 23:30

AKTUALIZOVÁNO / Nesouhlasíte s imigrační politikou české vlády? Počet podepsaných překročil 70.000

11.9.2015 / Václav Klaus inicioval novou petici proti imigraci. Dokument vyzývá českou vládu k zajištění vnitřní bezpečnosti a vnější nedotknutelnosti hranic státu všemi prostředky včetně využití policie a armády. O petici jsme informovali 5. září v článku "Petice exprezidenta Václava Klause proti imigrantům". 

Na serveru protiimigraci.cz byl zveřejněn následující text:

"V uplynulých dnech jsme zaznamenali, že některým lidem existence této Výzvy velmi vadí a nenechá je spát. Proto (zejména) po nocích neustále vymýšlí nové a nové způsoby, jak tuto iniciativu zesměšnit, poškodit či zmanipulovat (aby to pak s velkou pompou ohlásili v našich statečných médiích).

Všechny tyto akce považujeme za projev neúcty a netolerance vůči obavám všech slušných občanů České republiky, kteří se k výzvě připojili.

Jejich počet již překročil: 70.000

Pozn.: Bohužel i prostá existence aktivního počítadla na těchto stránkách některé naše „přátele“ velmi dráždí. Proto bude počet podporovatelů Výzvy aktualizován pokaždé, když překročí dalších 10.000.

Text a podpisové archy zde. Petici lze podepsat i elektronicky.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.