Pilot americké F-18 se zabil při havárii v Camridgeshire

Pilot americké F-18 se zabil při havárii v Camridgeshire
Popisek: Ilustrační foto F-18
21 / 10 / 2015, 15:00

Americké letadlo narazilo do země v močálech v Cambridgeshire, poblíž základny RAF.

Hornet spadnul poblíž hranice se Suffolkem, asi 6 kilometrů od základny RAF Mildenhall. Místní policie potvrdila, že pilot letadla zahynul. Podle amatérského leteckého nadšence Rogera Smithe, se jednalo o jeden ze skupiny Hornetů mariňáků, které mířily přes Británii do USA.

Letadla vracející se z Středního Východu přistále na základně v Lakenheathu o víkendu a 4 z nich dnes ráno odletěla, přičemž jedno z nich havarovalo krátce po startu.

Zdroj: BBC

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace