Pjakin o konfliktoch ruských fanúšikov na ME, o masakre v Orlande a ďalších zaujímavích témach.

Pjakin o konfliktoch ruských fanúšikov na ME, o masakre v Orlande a ďalších zaujímavích témach.
Autor: Screenshot/Youtube
07 / 07 / 2016, 11:00

Ruský publicista Valerij Pjakin, vo svojom pravidelnom komentári sa tento krát venoval: Konfliktom ruských fanúšikov na ME, masakru v Orlande, LGBT, Politike Kyjeva.

Podla Pjakina sa konflikty ruských fanúšikov v médiach príliš nafúkli. Pjakin taktiež skritizoval aj ruského ministra športu Vitalija Mutka, ktorý v médiach ruských fanúšikov skritizoval. Pjakin netvrdí že ruský fanúšikovia sú nevinný, avšak poukazuje na to, že anglický fanúšikovia robili taktiež výtržnosti, no to tak metalizované nebolo.

„Je teda zrejmé, že fanúšikovia V. Británie sú asi svätí, neomylní, jednoducho so svätožiarou. A francúzski policajti, ktorí im bránili v ich (britskom) kultúrnom vyžití a francúzski občania v Marseille, ktorí im v tom tiež bránili, všetci by mali byť potrestaní… …a o žiadnom treste pre Anglicko.“

Masaker v Orlande.

Pjakin oficiálnu verziu tohto masakru popiera. Tvrdí že, zabiť 50 ľudí z pušky a pištole sa nedá. Podla neho tam bol výbuch.

Viacej vo VIDEU s českými titulkami.

Video preložil kolektív FKT-Altaj. Za pár dní sa nazbieralo už cez 15 000 zhliadnutí.

 Zdroj: Youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace