NOVINKA - plně bezdrátová FULL HD bezpečnostní kamera - první na světě

NOVINKA - plně bezdrátová FULL HD bezpečnostní kamera - první na světě
Autor fotografie: NETGEAR|Popisek: Arlo Home Security Cameras
06 / 11 / 2014, 22:15

6.11.2014 / NETGEAR uvádí na trh inteligentní wifi bezpečnostní kameru Arlo Smart Home Security s provozem bez kabelů a bez dalších starostí, s obrazem v HD kvalitě. V prodeji bude v kompletním setu od ledna 2015 za 350 USD. VIDEO /

Zdroj: NETGEAR

Včera 5.listopadu na tiskové konferenci v San Francisku ji představili zástupci společnosti NETGEAR, která dodává inovativní produkty pro koncové uživatele, podniky a poskytovatele služeb. Jedná se o převratnou událost, jak si vlastními silami zabezpečit svoji domácnost produktem pod názvem Arlo™ Inteligentní Home Security Camera (www.Arlo.com).

Arlo je prozatím první a jedinou stoprocentně bezdrátovou wifi bezpečnostní kamerou s obrazem ve vysokém rozlišení. 

Arlo™ Inteligentní Home Security Camera se vyznačuje snadnou instalací, provozem na baterie, bezdrátovým režimem a odolnou konstrukcí, takže je možné jí umístit kamkoliv, včetně venkovního prostředí.  

Arlo Home Security Cameras

Kamera snímá a posílá obraz v reálném čase, notifikace jsou doručovány e-mailem nebo SMS zprávami pomocí bezplatné aplikace pro chytré telefony nebo tablety přes cloudové úložiště. Uživatel může sledovat živě streamovaná nebo videa pořízená spouštěním kamery, pokud ve svém okolí zaznamená pohyb (senzory pro snímání pohybu lze deaktivovat). Pro natáčení videa není vyžadována jejich trvalá aktivace, pokud např. kamery fungují jen přes den nebo v dobrých světelných podmínkách.

Arlo Home Security Cameras

Arlo odesílá upozornění na předem nastavené události okamžitě, jakmile k nim dojde; v jednom okamžiku lze využívat až čtyři souběžné datové proudy, takže obraz z kamer mohou uživatelé sledovat současně z počítače, notebooku i mobilních zařízení. 

Pat Collins, viceprezident divize inteligentních domácích produktů NETGEAR na tiskové konferenci uvedl „Většina spotřebitelů nepotřebuje drahé zabezpečovací systémy s nejvýkonnějším provozem, nepřetržitým dohledem a dojezdovými kontrolami, lidé navíc požadují umístění kamery do míst, kde bývá často problém s dostupností elektrických zásuvek. Arlo je jediná kamera, která nabízí bezpečné sledování obrazu v HD a naprostou nezávislost na elektrické síti – díky vestavěné baterii ji lze umístit kamkoli v okruhu přibližně 45 metrů od základnové stanice. Pro její inicializaci pak stačí jediné stisknutí tlačítka, takže celé nastavení už nemůže být jednodušší.“

 

Základní funkce Arlo™ Inteligentní Home Security Camera

 • bezkabelové provedení 
 • Full HD detaily (rozlišení 720p) a 130° široké zorné pole
 • noční vidění pro vynikající obraz i ve tmě
 • dvojité pouzdro odolné proti povětrnostním vlivům
 • pohybová čidla generující přizpůsobitelné výstrahy v reálném čase, které mohou být odesílány formou e-mailů nebo SMS zpráv 
 • jednoduché umístění magnetickými úchyty
 • kompaktní provedení 
 • nízká spotřeba energie a životnost vestavěné baterie až 6 měsíců
 • zabezpečené ukládání dat do cloudového úložiště a čtyři souběžné streamy z jedné kamery pro zobrazení v mobilních i desktopových prohlížečích
 • zdarma aplikace pro iOS nebo Android smartphony, tablety a čtečky Kindle, v nichž lze sledovat živě streamovaná uložená videa.

Arlo Home Security Cameras

Kamery Arlo budou distribuovány v balení obsahujícím:

 • dvě venkovní HD kamery s pohybovými čidly a nočním viděním
 • inteligentní domácí základnovou stanici
 • čtyři magnetické úchyty, dva pro připevnění kamer a dva držáky pro snadné přenášení kamer 
 • 200 MB volného prostoru v cloudu pro ukládání videa 
 • bezplatnou aplikaci pro správu kamery a videa pro smartphony a tablety s operačními systémy iOS nebo Android 
 • přístup přes webové rozhraní na PC s operačními systémy Windows a Mac.

Cena a dostupnost

Prodejní balení Arlo™ Inteligentní Home Security Camera bude v prodeji na Amazonu od 16. února 2015 za doporučenou koncovou cenu 349,99 USD (7900 Kč). Další samostatné jako rozšíření setu bude možné dokoupit za doporučenou koncovou cenu 169,99 USD (3800 Kč).

Psali jsme také:

Minialarm EPIR 3 - rychlé a spolehlivé zabezpečení chaty, garáže nebo karavanu

Roste počet vloupání do chat a chalup - zatím skoro tři tisíce se škodou přes 52 milionů

Končí léto a začíná sezóna zlodějů v opuštěných chatách a chalupách

Nárůst krádeží vloupáním do rodinných domků, drogové, majetkové i hospodářské kriminality

V loňském roce došlo k nárůstu trestné činnosti

Tagy článku