Pobaltí se může těšit na všeobjímající náruč velkého Ruska, alespoň podle senátora Klimova

Pobaltí se může těšit na všeobjímající náruč velkého Ruska, alespoň podle senátora Klimova
Autor fotografie: Pixabay License Free for commercial use|Popisek: Ilustrační fotografie
23 / 07 / 2022, 14:30

Ruský senátor Andrej Klimov, místopředseda výboru pro mezinárodní záležitosti Rady federace, horní komory ruského parlamentu opět ,,perlil" na sociální síti Telegram.

Ruský senátor, který vidí všude v Evropě a NATO nacisty, muž, který již ze zásady Ukrajině neříká jinak, než bývalá Ukrajinská SSR, míří ve svých nenávistných textech, které uveřejňuje na síti Telegram na další bývalé státy Sovětského svazu. Aktuálně se opřel do Litvy, Estonska a Lotyšska.

Tyto státy byly podle něj po rozpadu SSSR cíleně Západem likvidovány, aby mu nekonkurovaly, bylo zlikvidováno zemědělství, rybářský průmysl a další výdobytky socialismu.

Klimov píše, že poslední výdechy umírající EU znamenají, že už nebudou dotace chudých pobaltských států a jediné čeho je mu líto, jsou krajané (míněno ruská menšina v těchto státech), která je rukojmím místních nacistů… Pan senátor se asi nedíval, jak to vypadá s HDP na obyvatele, kde se jeho velké Rusko krčí na úrovni rozvojových zemí s hodnotou 10 486 dolarů a například takové Estonsko má stejný ukazatel na téměř dvojnásobné úrovni, 20 170 dolarů na obyvatele.

A když podle Klimova EU Pobaltí opustí, nenajde se nikdo včetně USA, kdo by se o „chudý a zničený“ úzký pruh vedle jaderné supervelmoci staral, a to včetně USA.

A hned je tu vlastně řešení, na které senátor poukazuje otázkou „Najde se někdy místo pro opuštěnou trojici v našem unijním státě s Běloruskem?“

Ale i když Rusko požádají, aby si pospíšilo, není třeba spěchat – problémů je již příliš mnoho. Ale pokud bude ,,trojice" pokračovat v chuligánství proti Ruské federaci obecně a Kaliningradské oblasti, vše pro agresory skončí velmi rychle a bez narkózy. Tolik ,,myšlenky" ruského senátora.

Zdroj: Telegram senátora Klimova, data o HDP z worldometers.info

 

Tagy článku