Podla nemeckej reklamy, by Nemky mali nosiť hidžáb

Podla nemeckej reklamy, by Nemky mali nosiť hidžáb
18 / 09 / 2016, 14:00

Nemecká televízna stanica “ProSieben” vysiela reklamu, ktorú množstvo Nemcov nechápe. Nabáda nemecké ženy, aby nosili moslimský hidžáb.

Reklama spustila v nemeckú vlnu nevôle. Nemka vo videu, vyhlásila že nosí hidžáb, pretože ''Je nádherný! Užívaj si rôznosť, začni toleranciu”.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace