Podle časopisu What Car? je Škoda Kodiaq nejlepší SUV roku 2017

Podle časopisu What Car? je Škoda Kodiaq nejlepší SUV roku 2017
13 / 01 / 2017, 23:15

V soutěži Best Cars 2017 britského magazínu What Car? zvítězila česká značka hned ve třech kategoriích a je tak při udělování jedné z nejrenomovanějších britských automobilových cen nejúspěšnější automobilkou. Modely ŠKODA KODIAQ, FABIA a SUPERB COMBI získaly vyznamenání ve svých třídách.

V podobě ocenění pro nejlepší velké SUV získává nová ŠKODA KODIAQ krátce před svým uvedením na trh jednu z nejvýznamnějších evropských automobilových cen.

„Byli jsme na první velké SUV značky ŠKODA hodně zvědaví. Dnes už je jasné, že ŠKODA KODIAQ porotce nezklamala. Je to skvělé sportovně-užitkové vozidlo se sedmi sedadly, pohonem všech kol, silným naftovým motorem, velkorysou výbavou – a to vše za fantastickou cenu,“ říká Steve Huntingford, šéfredaktor časopisu What Car?.

S délkou 4,70 m, s až sedmi místy a největším zavazadlovým prostorem ve své třídě je ŠKODA KODIAQ prvním velkým SUV české automobilky. Nejnovější model značky ŠKODA bude na trhy postupně uváděn od února. SUV přesvědčí svým designem nezaměnitelného charakteru, mimořádnou nabídkou prostoru, praktickou inteligencí a inovativními technologiemi, které lze jinak nalézt pouze ve vozech vyšších tříd. ŠKODA KODIAQ představuje začátek široce pojaté ofenzívy značky ŠKODA v oblasti vozů SUV. Motorovou paletu při zahájení prodeje modelu ŠKODA KODIAQ tvoří pět agregátů, dva motory TDI a tři motory TSI se zdvihovými objemy 1,4 a 2,0 l a s výkonem v rozsahu od 92 kW (125 k) do 140 kW (190 k).

Zdroj: Škoda Auto

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace