Podpořte kalendář, který pomohl Nadačnímu fondu REGI Base I.

Podpořte kalendář, který pomohl Nadačnímu fondu REGI Base I.
Popisek: kalendář
05 / 04 / 2018, 19:00

V těchto dnech byl spuštěn už 18. ročník soutěže o nejlepší kalendář pro tuzemské i zahraniční klienty v České a Slovenské republice. Letos se jí účastní i kalendář holdingu Czechoslovak Group, jenž z výtěžku prodeje tohoto kalendáře přispěl na dobročinnou sbírku Nadačního fondu REGI Base I., která pomáhá zraněním vojenským veteránům, hasičům i policistům.

Vydávání kalendářů patří už k tradičním počinům holdingu Czechoslovak Group, přičemž jsou speciální tím, že na uměleckých fotografiích spojují ženskou krásu a křehkost s technologickou precizností vojenské, záchranářské či letecké techniky.

Podpořte kalendář Czechoslovak Group v soutěži o nejlepší kalendář tohoto roku, neboť v jeho případě nejde jen o atraktivní podívanou na ženskou krásu a zajímavé stroje. Je totiž i jedním z nástrojů, jak pomáhat potřebným a jejich blízkým, kteří obětovali službě vlasti i nám samotným své zdraví nebo i více.

Hlasovat můžete na adrese: kalendarroku.cz/soutez/hlasovani

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Historie - vnímáme dějiny v souvislostech a nadhledem. Sledujte nejdůležitější okamžiky historie. S námi víte více

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace