Podpořte petici proti odzbrojení. Na sběr podpisů zbývají již jen poslední týdny

Podpořte petici proti odzbrojení. Na sběr podpisů zbývají již jen poslední týdny
02 / 05 / 2019, 12:30

Petice proti odzbrojení vyzývá české občany, nejen majitele zbrojních průkazů, k poslednímu zaslání podepsaných petičních archů Petice proti odzbrojení.

V souladu s významnou a klíčovou iniciativou LIGY LIBE, myšleno úsilím o ústavní právo na soukromou legální zbraň pro zákona dbalé občany, hodlá toto úsilí LIGA LIBE podpořit odevzdáním 100 000 podpisů Petice proti odzbrojení ústavním činitelům.

petice

Na sběr podpisů zbývají již jen poslední týdny – sběr se uzavírá nejvýše na konci měsíce května 2019. LIGA LIBE proto vyzývá české občany, kterým záleží na uchování našich práv (a již dalece toto téma není „jen“ o legálních zbraních, zákazové direktivy EU komise již zasahují do našich životů žel ze všech stran), ať ve svém okolí sesbírají maximální počet podpisů pod petici a pošlou tyto na adresu uvedenou na podpisovém archu do nejdéle konce měsíce května 2019.

 

Text petice: //ligalibe.cz/wp-content/uploads/2018/08/nova-petice-2018.pdf

Podpisový arch ke stažení: //ligalibe.cz/wp-content/uploads/2018/08/nova-petice-podpisovy-arch-gdpr.pdf

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.