Podporujete Trumpa na Twitteru? Pozor, ať vám nezablokují účet. Jako herci Clintu Eastwoodovi

Podporujete Trumpa na Twitteru? Pozor, ať vám nezablokují účet. Jako herci Clintu Eastwoodovi
Autor: Twitter / @EastwoodUSA
11 / 11 / 2016, 17:15

Provozovatelům sociální sítě Twitter se zřejmě nelíbilo, že slavný americký herec přivítal zvolení Donalda Trumpa prezidentem.

„Děkuji Ameriko, asi už nebudu dlouho žít, ale poslední léta mého života budou skvělá. Nemohu dost poděkovat prezidentovi Donaldu Trumpovi,“ napsal krátce po zvolení Trumpa 45. prezidentem USA slavný herec Clint Eastwood, který letos oslavil osmdesáté šesté narozeniny. Informaci zveřejnil server parlamentnilisty.cz (nypost.com)

 

Krátce nato byl ale hercův účet společností Twitter zablokován. Herec se tomu podivil a následně začal komunikovat prostřednictvím účtu své dcery, který naštěstí stále funguje. Účet samotného herce  "@EastwoodUSA" je stále "pozastaven", jak se může přesvědčit kterýkoliv uživatel internetu.

„Drsný Harry“ Clint Eastwood podpořil Donalda Trumpa. Nesouhlasí s Obamovou politikou

Nejeden uživatel Twitteru dal najevo, že se mu nelíbí cenzurní snahy provozovatelů Twitteru. „Cenzura a autoritářství na Twitteru znovu vystrkují drápy,“ napsal jeden z uživatelů.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace