Podříznu tě pěkně po muslimsku, vyhrožoval bloger Marie Le Penové

Podříznu tě pěkně po muslimsku, vyhrožoval bloger Marie Le Penové
Autor fotografie: pixaba.com|Popisek: útočník s nožem
10 / 03 / 2017, 18:00

Francouzský bloger vyhrožoval předsedkyni Národní fronty Marine Le Penové brutální smrtí.

Čtyřiadvacetiletý francouzský bloger Mehdi Meklat, který sám sebe nazývá lidskoprávním aktivistou, napsal na svůj twitterový účet sérii výhrůžek adresované předsedkyni Národní fronty Marine Le Penové.

Vystupující pod pseudonymem Marcelin Deschamps muž političce vyhrožoval, že ,,jí podřízne hrdlo po muslimsku". V dalších tweetech Meklat chválil islámské teroristy, jako například salafistu a sedminásobného vraha Mohammeda Meraha.

Meklatovy tweety obsahovaly i nekritický obdiv k Adolfovi Hitlerovi, kterého by ,,chtěl přivést zpět", stejně jako Usámu bin Ládina, kterého ,,velmi postrádá". Jiné nenávistné tweety publikované Meklatem jsou antisemitské či podporují terorismus.

Poté, coby Meklatův pseudonym odhalen, smazal většinu z jeho nenávistných zpráv a veřejně se omluvil čtenářům. Své tweety označil jako ,,zastaralé" a nedůležité". To ho však od trestního stíhání zachrání jen těžko.

 

psali jsme:

VIDEO: Muslim brutálně podřízl křesťanského majitele obchodu za to, že prodával alkohol

 

Zdroj: express.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.