Pohled řidiče tanku bojujícího s teroristy z IS

Pohled řidiče tanku bojujícího s teroristy z IS
Autor fotografie: YouTube|Popisek: S kamerou GoPro do boje
22 / 09 / 2015, 21:00

Moderní technika přináší mnoho nových možností, které předtím nebyly k dispozici. Pamatujete první válku ze Zálivu a zpravodajství CNN? Nyní jsou na YouTube záběry z kamer GoPro montovaných na tanky syrské armády.

Můžete si připadat jako řidič onoho tanku, bojujícího proti rozpadu Sýrie a Islámskému státu, který se nyní rozprostírá na částech území bývalého Iráku a Sýrie.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.