Pohrdají námi i našimi hodnotami, chtějí nás islamizovat, říká arabská překladatelka z Eritreje o muslimských migrantech v Německu

Pohrdají námi i našimi hodnotami, chtějí nás islamizovat, říká arabská překladatelka z Eritreje o muslimských migrantech v Německu
Autor fotografie: Pixabay.com/cs|Popisek: uprchlický tábor
17 / 11 / 2016, 14:00

Devětatřicetiletá žena, která pracovala jako překladatelka v uprchlických táborech a azylových zařízeních v Německu v rozhovoru pro server Kath.net řekla, že muslimští uprchlíci chtějí Německo islamizovat.

Podle ní muslimští uprchlíci pohrdají Německem jako takovým a jeho hodnotami. Žena, která chtěla zůstat v anonymitě, řekla v rozhovoru, že muslimské uprchlíky pohání ,,čistá nenávist" ke křesťanům. Jejich rodiny pak zakazují svým dětem, aby si hrály v azylových centrech s dětmi křesťanů.

Překladatelce prý v některých těchto zařízeních muslimské ženy řekly, že jich (muslimů) musí být zkrátka více než křesťanů. Jen tak je možné je zničit.

„Navenek se tváří velmi kultivovaně a kosmopolitně. Když se mezi nimi pohybují rodilí Němci, chovají se přátelsky a vystupují jako běžní obyvatelé západního světa. Když jsou však jen sami mezi sebou, projevuje se jejich pravá tvář. Hovoří o tom, že Německo musí být islamizováno a zcela otevřeně pohrdají naší kulturou i hodnotami,“ svěřila se překladatelka.

Překladatelka se v několika případech snažila radikálně ,,věroučné" spory uklidnit, ale bylo jí řečeno, že bránit křesťany je hřích.

Žena, která přišla v roce 1991 sama do Německa jako uprchlík, si své poznatky o místních muslimech rozšířila také cílenými návštěvami mešit. Tam se podle ní hlásá čistá nenávist proti křesťanům či bezvěrcům.

 Šokující kázání muslimského duchovního ve Francii: „Naše děti budou jednou vládci Francie, Belgie, Německa a Velké Británie!“

 

 

 

Zdroj: dailymail.co.uk, express.co.uk

Tagy článku