Policejní humoresky - Již desátá odbila, a telka ještě hrála, co nad komodou stála

Policejní humoresky - Již desátá odbila, a telka ještě hrála, co nad komodou stála
Autor: Pixabay
20 / 03 / 2021, 16:00

Další vtipná humoreska z dílny Městské policie Přerov.

Touto parafrází kultovního, téměř sto sedmdesát let starého zombie hororu by se dala charakterizovat stížnost na rušení nočního klidu. Atmosféra byla dle oznamovatelky podbarvená frenetickým povzbuzováním, výkřiky frustrace i radosti a alkohol měl téct proudem, jako na teambuildingovém večírku carských oficírů.

Ačkoliv k odbití došlo teprve před pár okamžiky, trvala volající na ukončení produkce i kakofonických projevů. Když hlídka dorazila k inkriminovanému bytu, otevřel dveře notně podroušený fanoušek, který uvnitř sledoval úpornou snahu svého favorita snažícího se postoupit do dalších vyřazovacích kol.

Infarktové klání, nevynucené chyby, promarněné šance i nefér akce soupeřů vzbudily u muže emoce, a ty, podpořeny alkoholem, tryskaly jako Křižíkova fontána. Strážníci vášnivému fanouškovi domluvili, a protože neměl klubové barvy, zeptali se ho mezi řečí na srdeční tým. K jejich velkému údivu nesledoval zápas elitní evropské fotbalové ligy, ale souboj kuchařů v reality show.

Až půjde ve finále do tuhého a bude se rozhodovat, kdo se stane mistrem s Řádem zlaté knedle, bude nejspíš nutné povolat posily.


Zdroj: Městská policie Přerov

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace