Policejní humoresky - Někteří lidi nevěří, že jamajský bob zvítězí

Policejní humoresky - Někteří lidi nevěří, že jamajský bob zvítězí
Autor fotografie: MP Přerov, volně k použití|Popisek: Autonehoda
18 / 02 / 2021, 18:00

Tenhle rastafariánský song nejspíš vytanul na mysli ženě, když si to její plechový miláček spořádaně, leč poněkud nezvladatelně šinul mimo asfaltovou plochu a směřoval k bobovému korytu podél cesty, kde nakonec svou pouť přerušil.

Díky velkému štěstí se tou dobou nepotkal s jiným bobem. Štěstím na druhou bylo, že kolem projížděla hlídka, která kolmé stání zahlédla. I když se jednalo spíše o kapesní verzi automobilu, přece jen trčel do vozovky a bylo potřeba jej dostat všemi čtyřmi gumami na asfalt. Během chvíle dorazila i druhá motohlídka, ale přestože víc hlav víc ví, vytáhnout vůz se nepodařilo.

Moudré úsloví praví, že když to nejde silou, doporučuje se vzít větší kladivo, a proto hlídka zastavila nejen provoz, ale hlavně projíždějící nákladní vůz. Oko, lano, oko, jednička, a vůz byl opět na trati. Při rallye to diváci sice dokážou vlastními silami a pod jedenáct minut, ale strážníkům šlo v tomto případě spíš o výsledek a co nejmenší škody.

Závěrem se sluší říct, že řidička nebyla nikterak zraněná, újma vznikla pouze na krtinci a několika travinách, šok byl nahrazen úlevou a dech zúčastněných byl alkoholuprostý. Do cíle tak osádka čtyřkolého bobu dorazila sice s mírným zpožděním, zato však stejně hrdě jako Derice, Junior, Yul a Sanka.

Zdroj: MP Přerov

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace