Policejní humoresky - Podivná entita z jiné dimenze

Policejní humoresky - Podivná entita z jiné dimenze
Autor: Pixabay
02 / 03 / 2021, 18:00

Další zábavná humoreska z dílny Městské policie Přerov.

Den odevzdal bez okolků vládu noci a stejně ochotně předali strážníci službu noční směně. Netrvalo dlouho a přišel první výjezd. V obchodě se objevila podivná entita, jejíž mysl dle výrazu očí a chování dlela v jiné dimenzi, a hrozilo, že napadne pozemský personál.

Strážníci byli na místě blízkého setkání třetího druhu během chvíle a hned po příchodu identifikovali tajemnou bytost jako jim dobře známého lokálního pozemšťana. Dotyčný se do jiných dimenzí vydává poměrně pravidelně za užití rozličných preparátů, do jejichž výčtu chybí už jen olizování slizkých obojživelníků. Možná.

Velmi trpělivou analýzou strážníci zjistili, co se v tomto i alternativním vesmíru stalo. Amatérského šamana rozběsnil upřený pohled prodavaček a snažil se odpoutat jejich pozornost odhazováním klamných cílů, jako vrtulník Marine One v zaměřovači teroristického FIM-92 Stingeru. V naší realitě byly volavkami rohlíky, které neměl v helikoptéře, ale v košíku. Jeho mávání rukama a trhané pohyby pak vzbudily v ženách pocit možného ohrožení.

Pod dohledem uniforem si pšeničné návnady posbíral a zaplatil, načež byl vypoklonkován z provozovny. Závěrem mu bylo důrazně doporučeno vrátit se, až bude opět celý dlít v tomto časoprostoru.

Zdroj: MP Přerov

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace