Policejní humoresky - Podivné zvuky se linuly ze sklepních prostor

Policejní humoresky - Podivné zvuky se linuly ze sklepních prostor
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0)|Popisek: Sklep
11 / 03 / 2021, 18:00

Další vtipná humoreska z dílny Městské policie Přerov.

Do probuzení půlnočních zvonů chybělo jen pár minut a činžovní dům tonul v tichu. Přesto byl však spravedlivý spánek obyvatel narušován podivnými zvuky, které se linuly ze sklepních prostor.

Na místo po oznámení dorazila nejbližší hlídka, aby celou situaci prověřila. Jak se strážníci obezřetně blížili ke spletitým podzemním chodbám, zaslechli i oni z jejich útrob zvláštní hluk, přerušený občasným heknutím. Netrvalo dlouho a záhada byla objasněna. Zatímco se většina domu oddávala sladkému snění, využila mladá žena se svým partnerem intimitu nočních katakomb k neobvyklé aktivitě, při které to pořádně rozjela.

Důvodem, proč zvolila toto netradiční místo, byl stud, který z této činnosti pociťovala na veřejnosti. Za asistence druha se zdokonalovala v jízdě na kolečkových bruslích. Po vzoru šaolinských mnichů měla navíc pro zvýšení obtížnosti na trati umístěny překážky ve formě pastiček na hlodavce.

Byla tak zabrána do tréninku, že si neuvědomila, jaký zvukový most vytváří panely napříč budovou. Výcvik následně ukončila a odebrala se do bytu k hodnocení.

 

Zdroj: Městská policie Přerov

Tagy článku