Policejní humoresky - Rozvodná skříňka způsobující šok

Policejní humoresky - Rozvodná skříňka způsobující šok
Autor: Městská policie Přerov, volně k použití
09 / 04 / 2021, 17:00

Další vtipná humoreska z dílny Městské policie Přerov.

Někdy příjem oznámení trvá déle než samotný zákrok. V době, kdy odjížděly poslední noční autobusy, v normálních dobách zvané divadelní, se na tísňovou linku obrátil muž, který se důvěrně svěřil s poznatkem. Bohužel začal tak rozvláčným způsobem, že než by řekl kombajn, bylo by po žních.

Nakonec se z něj podařilo sérií šikovných, na tělo kladených otázek vydolovat informaci, že na jednom z domů nalezl otevřenou rozvodnou skřínku, jejíž útroby by mohly leckomu způsobit šok. Jemu naopak způsobila šok skutečnost, že když se rozhodl o toto zjištění podělit s majitelem dané nemovitosti, vzal to baráčník poněkud nelibě. Což bylo dost podivné, jelikož do hodiny duchů chybělo ještě téměř osmdesát minut a v televizi běžel jen třetí tisícovku načínající díl seriálu.

Následně se ve vyprávění vrátil zpět ke stylu kombajn. Začal se dělit o zážitky, co ho ve kterém městě markrabství moravského potkalo za peripetie, a jaké to mělo následky. Opakované upozornění na situaci, že již několik minut volá na tísňovou linku, vzal poněkud dětinsky. Urazil se a zavěsil s douškou, že pokud to druhou stranu nezajímá, tak jí to neřekne a umře hloupá.

Když hlídka posléze zabrousila do příslušné ulice, trvalo jí za použití sofistikovaného nástroje v podobě kleští uzavření inkriminovaných dvířek přibližně čtyři vteřiny.

Zdroj: Městská policie Přerov

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace