Policejní humoresky - Tři asociální hejkalové, co se zapřísahali, že jsou střízliví

Policejní humoresky - Tři asociální hejkalové, co se zapřísahali, že jsou střízliví
Autor: Pixabay
14 / 03 / 2021, 12:00

Další vtipná humoreska z dílny Městské policie Přerov.

Lůno přírody mžourající okem ze zimního spánku je jedním z mála míst, kam člověk může jít v této době načerpat energii. Stejný plán měla v dopoledních hodinách mladá žena, která vyrazila mimo mlhy nasát i něco čerstvého vzduchu. Než však dorazila na začátek ozdravné cesty, vyděsily ji podezřelé zvuky a křik linoucí se z oparu, takže svou cestu za zdravím vzdala a obrátila se na strážníky.

Ti ženu nenechali ve štychu a vyjeli mlžné přízraky prověřit. Nedaleko řeky hlídka nalezla tři známé asociální hejkaly, kteří se z čistoty své duše zapřísahali, že jsou dnes víceméně střízliví. Hrůzostrašnou hudbu, řev a jiné zvukové efekty měl dle nich mít na svědomí neznámý mladík, který kráčel mlhou s hudebním přehrávačem zvíci přenosného raketometu.

Jak se objevil, tak i zmizel. Žádná z místních pověstí nevypráví o tajemném duchu v podobě milovníka „sladkého mámení“, takže strážníci třem přízrakům doporučili krotit své projevy, byť by to byly pokusy o zpěv lidovek.

Zdroj: Městská policie Přerov

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace