Policejní humoresky - Tři raubíři, co svedli nerovný boj s lampou

Policejní humoresky - Tři raubíři, co svedli nerovný boj s lampou
Autor: Městská policie Přerov, volně k použití
07 / 03 / 2021, 18:00

Další vtipná humoreska z dílny Městské policie Přerov.

Někdo využívá poledne, aby spořádal a vytrávil oběd, zatímco jiný během tohoto času vyrovnává deficit alkoholu v krvi, a pak otravuje trávícím pauzu. Do druhé skupiny patřili tři raubíři, kteří nejprve zevlovali před vstupní budovou jedné z továren, načež z neznámých důvodů svedli nerovný souboj s okrasnou lampou.

Ta pochopitelně třem bohatýrům, notně posilněným poledním mokem, nemohla vzdorovat a vzápětí padla jako berlínská zeď. Po přijetí oznámení trvalo strážníkům jen pár minut, než se ulicemi sevřenými všemožnými omezeními, překopy a výkopy propletli až na místo incidentu.

Trojice se za tu dobu stačila odpotácet pouhých pár metrů, a už byla strážníky zadržena. Vzápětí dorazila i hlídka republikové policie, kterou nezávisle zavolal jiný svědek. Jak se posléze ukázalo, nestála třem přespolním mušketýrům v cestě jen lampa, ale i dveře vrátnice, takže se odhadovaná škoda vyšplhala na pár desítek tisíc.

Výlupkové, zadržení krátce po činu, putovali na policejní stanici a případ si rovnou na místě převzala Policie ČR.

 

Zdroj: Městská policie Přerov

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace