Policie postřelila muže v Berlínském dómu

Policie postřelila muže v Berlínském dómu
03 / 06 / 2018, 17:45

Německá policie dnes odpoledne postřelila muže v Berlínském dómu. Podle agentury Reuters o tom informovala policejní mluvčí bez uvedení bližších podrobností. Policisté uzavřeli okolí katedrály, na místo dorazily sanitky, uvedla německá média.

Berlínský dóm je vyhledávanou turistickou atrakcí v centru německé metropole. Podle informací deníku Die Welt je postřeleným člověkem Němec, který údajně v davu lidí uvnitř katedrály vytáhl nůž a způsobil paniku. Po zásahu policie není v ohrožení života, uvedl list.

Deník Tagesspiegel uvedl, že při akci byl zraněn policista. Podle médií nemá patrně incident nic společného s terorismem.

 

Zdroj: ČTK

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace