Policie zasahuje na ministerstvu pro místní rozvoj

Policie zasahuje na ministerstvu pro místní rozvoj
21 / 11 / 2018, 09:00

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu zasahují od dnešního rána v sídle ministerstva pro místní rozvoj na pražském Staroměstském náměstí. Podle mluvčího pražských žalobců Aleše Cimbaly policisté především zajišťují důkazy. Na zásah policie upozornily servery Deník N a iROZHLAS.cz.

"Mohu potvrdit, že probíhají úkony trestního řízení na ministerstvu pro místní rozvoj. Co mám informace, tak by se mělo jednat především o úkony směřující k zajištění důkazů," řekl ČTK Cimbala. Případ dozoruje Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 2. Čeho se případ týká, Cimbala neupřesnil.

Přítomnost policistů v budově ministerstva na Staroměstském náměstí potvrdila ČTK i mluvčí resortu Veronika Vároši. "Ministerstvo poskytuje součinnost policii, bližší informace v tuto chvíli nebudeme sdělovat," uvedla mluvčí.

 

Zdroj: ČTK

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace