Policie zasahuje v anglickém Nuneatonu, s terorismem to nesouvisí

Policie zasahuje v anglickém Nuneatonu, s terorismem to nesouvisí
22 / 10 / 2017, 19:15

Britská policie provádí rozsáhlý zásah v zábavním parku v Nuneatonu v centrální části Anglie. Na twitteru policie varovala veřejnost, aby se k místu nepřibližovala. Podle nepotvrzených zpráv drží ozbrojenec v tamní kuželkárně několik rukojmí, uvedla BBC. Policie to nekomentovala a oznámila, že událost nijak nesouvisí s terorismem.

"Potvrzujeme, že incident nemá žádnou spojitost s teroristickou aktivitou," uvedla policie na twitteru. Žádné další podrobnosti neuvedla.

O ozbrojenci informují média s odvoláním na svědky. Portál Coventry Telegraph uvedl, že útočník má brokovnici se zkrácenou hlavní. Stejnou informaci sdělila stanici Sky News jedna svědkyně, která tvrdila, že jí to řekli zasahující policisté.

Na místě je přítomno několik sanitních vozů a v areálu přistál rovněž vrtulník letecké záchranné služby, který ale po nějaké době z místa opět odletěl.

 

Zdroj: ČTK

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace