VIDEO: Policie střílela na řidiče, který se řítil v nákladním voze plném propanových bomb na Barcelonu

VIDEO: Policie střílela na řidiče, který se řítil v nákladním voze plném propanových bomb na Barcelonu
Autor: ilustrační obrázek|Popisek: Právě se stalo
21 / 02 / 2017, 12:15

Španělská policie dnes střílela po řidiči, který jel s kradeným nákladním vozem směrem na Barcelonu. Původní zprávy deníku Dailymail hovořilo o tom, že policie řidiče zastřelila.

Podle serveru Dailymail vozidlo obsahovalo několik propanových bomb. Policie střílela po řidiči v momentě, kdy se v plné rychlosti řítil do centra Barcelony. Na místě zasahovalo šest policejních vozidel a nejméně dvacet policistů.

 Řidič si měl podle serveru Dailymail splést směr jízdy. Policie nakonec zastavila vozidlo na jednom z dálničních výjezdů a řidiče zatkla.  Policie již potvrdila, že řidič je švédské národnosti a že vozidlo bylo kradené.

Španělská protiterostická jednotka zahájila vyšetřování incidentu pro podezření, že by mohl souviset s teroristickým činem.

 

Podrobnosti připravujeme...

 

psali jsme:

Teroristický útok? Řidič vjel v Jeruzalémě s nákladním autem do lidí. Zabil čtyři lidi, než byl zastřelen

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace