Policie zveřejnila jména londýnských teroristů i s fotkami

Policie zveřejnila jména londýnských teroristů i s fotkami
Popisek: policisté
05 / 06 / 2017, 19:15

Policie zveřejnila fota londýnských teroristů s jejich jmény

Britská protiteroristická jednotka zveřejnila jména dvou teroristů, kteří zaútočili v sobotu v britské metropoli a zabili sedm lidí. Identita třetího teroristy, který byl zastřelen policií, zůstává zatím neznámá.

Dva teroristé byli identifikováni jako Khuram Shazad Butt a Rachid Redouane z londýnského předměstí Barking. Tam policie také uskutečnila další z razií, při níž zatkla 12 osob v souvislosti se sobotním atentátem.

Buttovi bylo 27 let a pocházel z Pákistánu, Redouanovi 30 let a byl marockého a libyjského původu. Používal také jméno Rachid Elkhdar a falešný ročník narození 1991.

Všichni tři atentátníci byli během několika minut od teroristického útoku pohotově zastřeleni britskými policisty.

 

psali jsme:

Policajt v Londýne čelil trom teroristom len s obuškom, jeho stav sa zlepšuje

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace