Policisté v Bruselu nechytali teroristy, ale pokémony

Policisté v Bruselu nechytali teroristy, ale pokémony
01 / 08 / 2016, 11:30

Někteří policisté v západním Bruselu se o belgickém státním svátku 21. července věnovali víc lovu pokémonů než tomu, aby zajišťovali bezpečnost obyvatel.

Přitom v zemi platí třetí stupeň ohrožení teroristickým útokem. Informaci zveřejnil server hln.be

Úřady obdržely několik stížností na chování policejních hlídek, které podle svědků hledaly v pracovní době pikaču a jeho společníky v místních parcích. Policisté se prý vyptávali kolemjdoucích a s mobily v rukách pobíhali po parku.  

Vedení policie už zahájilo interní vyšetřování a policejní mluvčí uvedl pro deník Sudpresse, že sice "má pochopení pro hru Pokémon Go, nicméně v pracovní době je to zakázáno."  

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace