Politická kometa Emmanuel Macron potvrdil definitivně svou prezidentskou kandidaturu

Politická kometa Emmanuel Macron potvrdil definitivně svou prezidentskou kandidaturu
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: Emmanuel Macron
08 / 11 / 2016, 18:00

Bývalý ministr hospodářství Emmanuel Macron tak bude dalším kandidátem v očekávané volbě.

Macron vystoupil kvůli osobním sporům z vlády Manuela Vallse a prohlásil, že jeho další kroky budou směřovat k prezidentské kampani. To, že se chce stát skutečně prezidentem však potvrdil podle agentury AFP až nyní, s dvouměsíčním časovým odstupem.

Macron vede politické hnutí nazvané En marche! (Vpřed!), od něhož si slibuje výraznou podporu a posílení svých prezidentských ambicí.

Jeden ze členů Macronova týmu řekl, že bývalý ministr představí svou konkrétní vizi ,,přeměny politiky" země během prosince.

Volba nového francouzského prezidenta se uskuteční již příští rok a populární Macron, jenž získává voliče především mezi mladými lidmi, v ní změří síly mimo jiné s Nicolasem Sarkozym či Alainem Juppém.

 

 

Zdroj: uk.news.yahoo.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.