Polonahé aktivistky přerušily islámskou konferenci ve Francii

Polonahé aktivistky přerušily islámskou konferenci ve Francii
Autor: YouTube/screenshot/RT
14 / 05 / 2016, 19:30

Aktivistky ženského hnutí Femen přerušily projev švýcarského muslimského teologa Ramadana na 33. výroční islámské konferenci, která se v sobotu konala v Paříži.

Tři ženy oblečené v burce se dostaly až na pódium, kde ze sebe burky strhly. Na nahých tělech měly nápisy "Alláh není politik" a "Islám není politika". Zdroj: ruptly.tv

Tárik Ramadán je švýcarský muslimský teolog a zastává názor, že muslimové v Evropě by měli vytvořit nový „evropský islám“, euroislám a také zdůrazňuje, že je potřeba, aby se více angažovali v evropské společnosti (wikipedia).

Seskupení ukrajinských divokých dívek, které si říká Femen, bylo založeno už v roce 2008. Od té doby se stalo slavné po celém světě. Důvod je jednoduchý – mladé ženy se ničeho nebojí a jejich nahá pomalovaná těla přitahují pozornost médií. Navíc se většinou zaměřují na politická témata. 
Zdroj: reflex.cz

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace