Polská novinářka: Musíme přijímat migranty i za cenu, že mezi nimi bude terorista

Polská novinářka: Musíme přijímat migranty i za cenu, že mezi nimi bude terorista
Popisek: migranti
29 / 05 / 2017, 18:00

Spolupracovnice deníku Gazeta Wyborcza Anna Pamulová vyvolala rozruch a pro někoho i zděšení svými výroky pronesené v polské televizi TVN24.

Spolupracovnice deníku Gazeta Wyborcza Anna Pamulová vyvolala rozruch a pro někoho i zděšení svými výroky pronesené v polské televizi TVN24.

Pamulová veřejně propaguje přijímání tisíců migrantů z muslimských zemí. V pořadu polské televize pak řekla, že je nutno je přijímat i za cenu, že mezi nimi bude terorista či sebevražedný atentátník, který ,,třeba zabije deset Poláků".

,,Předokládejme, že přijmeme 7 000 uprchlíků. Mezi nimi je jeden sebevražedný útočník. Provede teroristický útok, při němž zemře deset Poláků. Ale třeba zachránil 6 999 migrantů, kteří utekli zrovna před válkou," obhajovala svůj vstřícný postoj k migrantům v televizi TVN24 Pamulová.

Podle ní i za tuto cenu je nutné poskytnout v Polsku odpovídající zázemí muslimským i jiným migrantům, protože přijímat tyto migranty, mezi nimiž může být i terorista má být ,,povinností" Poláků.

Uživatelé sociálních sítí mají pro novinářku už méně pochopení včetně některých vysoce postavených představitelů vládnoucí strany Právo a spravedlnost (PiS). Například místopředseda polského Senátu za PiS Adam Bielan řekl, že nemůže věřit tomu, co Pamulová veřejně prohlásila.

 

psali jsme:

Politická korektnost jednou Evropu zabije. A to doslova

 

Zdroj: kresy.pl

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace