Pořiďte si profesionální a jednoduchý videodohled

Pořiďte si profesionální a jednoduchý videodohled
Autor: www.boschsecurity.cz|Popisek: TINYON IP 2000 WI (WiFi) a TINYON IP 2000 PIR
23 / 01 / 2015, 04:45

Kamery TINYON IP 2000 WI (WiFi) a TINYON IP 2000 PIR nabízí cenově efektivní 2-in-1 bezpečnostní řešení.

Spojují v sobě zabudovaný PIR senzor a 720p HD IP video kameru pro snadnou identifikaci událostí a pachatelů ve dne i v noci. PIR senzor umožňuje detekci jakéhokoliv pohybu v rámci pěti metrů. V závislosti na kvalitě světelných podmínek může detektor pohybu aktivovat vestavěné bílé LED světlo a tím zajistit vysokou kvalitu video obrazu.

Kromě detekce pohybu pak oba typy kamer nabízejí vestavěný mikrofon na aktivaci poplachu z akustických podnětů. Společně s vestavěným reproduktorem, mohou uživatelé vytvořit vzdálený obousměrný komunikační kanál např. pro obousměrnou komunikaci či pro případné ověřování bezpečnostní situace.

V instalacích bez možnosti přímého propojení síťovým kabelem je možné využít bezdrátový WiFi model. Tyto kamery mohou být použit jako samostatné řešení s ukládáním dat na SD kartu (u vybraných modelů) nebo je lze přidávat do existující instalací s datovým úložištěm.

V případě potřeby lze snadno přistupovat k uloženému videu a ovládat kamery pomocí jednoho z bezplatných Bosch SW jako je např. Bosch Video Client (BVC) nebo mobilních aplikací (iOS, Android).

Zdroj: BOSCH, www.boschsecurity.cz

Psali jsme také:

Síťová kamera DINION zaznamenává obraz v rozlišení 4K ultra HD

Nové požární detektory Bosch zvyšují účinnost detekce

Rozšíření rozsahu funkcí ústředen systémů signalizace vloupání a napadení AMAX

Enkodéry - elixír mládí pro analogové kamerové systémy

AXIS uvádí na trh síťovou kameru z nerezové oceli

Axis představuje inovativní dohledové řešení se zorným polem 360° a přiblížením detailů

Kopulové PTZ HDTV kamery Axis v nerezu a s dusíkem

Full HD kamera Axis P5415-E

Bosch rozšiřuje portfolio řady Amax

Bosch Remote Control Security i pro Android

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace