Porošenko o ruskom plyne: je to len súčasť hybridnej vojny

Porošenko o ruskom plyne: je to len súčasť hybridnej vojny
Autor: Screenshot/Youtube|Popisek: Petro Porošenko
11 / 06 / 2017, 10:15

Ukrajinský prezident Petro Porošenko tvrdí, že dodávky ruského plynu boli len súčasťou hybridnej vojny.

Vyhlásil to počas nedávneho vystúpenia v Tripoľskej teplárni, a krátku reportáž priniesla ukrajinská televízna stanica 112 Ukrajina.

„Dodávky plynu na Ukrajinu boli súčasťou hybridnej vojny a zatvorením kohútika nás chceli postaviť na kolená. Rokovania sa začali niekde v polovici decembra, ale skrachovali. A 1. januára dodávky plynu pozastavovali pre Ukrajinu a pre Európu, aby zničili pozíciu spoľahlivého distributéra,'' zdôraznil Porošenko.

Ukrajinský prezident taktiež podotkol, že dodávky plynu z Ruska, majú na svedomí nárast korupcie na Ukrajine.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace