Poslanec Európskeho parlamentu Paul Brannen plával v Severnom mori za zotrvanie Británie v EÚ

Poslanec Európskeho parlamentu Paul Brannen plával v Severnom mori za zotrvanie Británie v EÚ
Autor fotografie: Facebook-Paul Brannen MEP
28 / 05 / 2016, 12:00

Agentúra DPA informovala, že britský člen člen Európskeho parlamentu Paul Brannen odštartoval akciu, nazvanú Swim for In - čo v preklade znamená, Plávanie za zotrvanie.

 Táto akcia je súčasťou snahy Labouristickej strany, ktorá chce presvedčiť voličov, aby v referende hlasovali za zotrvanie Británie v Európskej únii.  Referendum sa uskutoční 23. júna.

Paul Brannen na svojej stránke na Facebooku zverejnil videa z pláže na severe Anglicka, na ktorých odštartoval akciu Swim for In.

Paul Brannen

,,EÚ pomohla vyčistiť naše pláže, ja som dnes zašiel na viacero miest a zaplával som si v Severnom mori, aby som sa o tom presvedčil na vlastné oči. V roku 1995 neobstálo v skúškach kvality vody až 60 percent našich pláží. Dnes sú to tri percentá. A to je len jeden z dôvodov, prečo sú labouristi za zotrvanie Británie v Európskej únii.''

zdroj: Facebook/Paul Brannen MEP

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace