Používání dětí jako sebevražedných atentátníků

Používání dětí jako sebevražedných atentátníků
Autor: news.kuwaittimes.net|Popisek: 93,000 killed in Syrian conflict: UN – Kuwait flight delayed as Damascus airport comes under fire
28 / 12 / 2014, 12:30

28.12.2014 / Nejděsivější praktika vůdců Islámského státu

Dítěti je navlečena vesta s výbušninami a jeho osud je tak spečetěn. Odstranit vestu nemá samo šanci i kdyby nechtělo zemřít. Jaká muka musí prožívat malý odsouzenec na smrt, než vybuchne?

Jedné z obětí, čtrnáctiletému Usaidu Barhovi  se včera podařilo se sebevražednou vestou na těle džíhádistům utéct. Jeho zachránci riskovali při jejím odstraňování smrt. Výsledek? O jednu z obětí Islámského státu méně.

Psali jsme také:

Desetiletá znásilněná dívka má být zabita kvůli zahanbení rodiny. Zastavme to.

150 žen toto úterý popraveno, protože odmítly sňatek s džihádisty

Znásilněné dívce z Afghánistánu hrozí smrt kvůli cti

Vykřikl „Allahu Akbar!” a autem najel do chodců - pomatenec řádil ve Francii

Islamistický Tálibán zavraždil v Pákistánu nejméně 130 osob včetně dětí

Kdo se rouhá bude popraven!

Hromadnou popravu inscenovali islamisté tak, aby šokovala svět maximální brutalitou.

Bojovníci Islámského státu ukamenovali dva homosexuály

Íránský spisovatel odsouzen k trestu smrti za nenávist k Bohu

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace