Powerbanka s utajenou funkcí

Powerbanka s utajenou funkcí
Popisek: Esonic MQ-L500
10 / 05 / 2018, 17:00

SpyShop24.cz uvádí na český trh powerbanku Esonic MQ-L500, ve které je důmyslně ukryto nahrávací zařízení.

Dvě zařízení v jednom. Tak by se daly stručně shrnout hlavní benefity powerbanky Esonic MQ-L500. Zatímco první funkce produktu – zajistit dodatečný zdroj energie pro nabití mobilního zařízení – je zřejmá na první pohled, druhá funkce je důmyslně ukryta tak, aby nevzbudila žádné podezření.

Powerbanka Esonic MQ-L500 v atraktivním moderním designu poskytuje dobíjecí kapacitu 3 000 mAh. Navíc obsahuje kamuflovaný mikrofon, který umožňuje skrytě pořizovat zvukové záznamy. Vestavěná paměť má kapacitu 16 GB a uchová až 570 hodin nahrávek. Soubory jsou přímo ukládány ve formátu MP3 a mohou být tedy přehrávány ihned, bez nutnosti další úpravy. Pro nahrávání je možné zvolit dva režimy, jeden je nepřetržitý, při druhém režimu se automaticky spouští nahrávání při detekci zvuku v okolí. Kapacita baterie spolehlivě zajistí nepřetržité nahrávání po dobu až čtrnácti dní a až sto padesát dní v režimu spouštění při detekci zvuku. Pořízený zvukový záznam je označen přesným datem a hodinou, což umožňuje chronologické utřídění velkého množství získaného materiálu a navíc zvyšuje věrohodnost důkazu. Rekordér zvuku disponuje citlivým mikrofonem, který zajistí velmi dobrou kvalitu nahrávek. Zvuk je kódovaný ve standardu 64 Kbps.

Powerbanka Esonic MQ-L500 je zařízení typu 2v1. Vedle běžné funkce dobíjení mobilních telefonů a dalších zařízení všude tam, kde není k dispozici elektrický proud, nabízí i funkci diktafonu,“ vysvětluje Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „Mikrofon a celé nahrávací zařízení je však důmyslně skryto v powerbance tak, aby bylo možno pořizovat zvukové záznamy utajeně, aniž by to vzbudilo pozornost.“

Diktafon s powerbankou se snadno ovládá a nastavuje. LED diody informují uživatele o stavu baterie, ale během skrytého nahrávaní nejsou aktivní. Další předností tohoto chytrého zařízení jsou kompaktní rozměry (93 × 27 × 23 mm), nízká hmotnost (75 g) a moderní design.

 

Cena a dostupnost:

Powerbanka se skrytým diktafonem Esonic MQ-L500 je dodávána na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 2 832 Kč včetně DPH.

 

Technické specifikace

Vestavěná paměť: 16 GB

Aktivace nahrávání zvukem: ano

Kódování: 64 Kbps

Mikrofon: vestavěný

Formát nahrávek: MP3

Signalizace: LED diody

ALC function(Automatic Recording Level Control): ano

Napájení: akumulátor 3000 mAh

Výdrž akumulátoru: nepřerušované nahrávání až 14 dní, v režimu aktivování hlasem až 5 měsíců

Délka dobíjení: 5 hodin

Rozhraní: PC USB 2.0

Podporované systémy: Windows 10 a iOS

Rozměry: 93 × 27 ×23 mm

Hmotnost: 75 g

 

Esonic je jednička ve výrobě skrytých zařízení pro nahrávání zvuků z okolí. Vlajkovou lodí společnosti jsou diktafony skryté v předmětech každodenní potřeby (USB flash disky, propisky, MP3 přehrávače) a rekordéry nahrávající konverzaci přes mobilní telefon. Funkčnost, jednoduchá obsluha a diskrétní použití - to jsou hlavní cíle konstruktérů z firmy Esonic. Značka vznikla v Jižní Koreji a od svých počátků si získala široký okruh příznivců po celém světě.

 

Firma SpyShop24 působí na trhu od roku 2007. Zaměřuje se na prodej detektivních nástrojů, které slouží ke sledování a ochraně proti sledování a také k získávání či ochraně informací nebo ochraně majetku. Cílem je zajistit zákazníkům vysokou kvalitu zařízení a profesionální poradenství. Odborně proškolený tým zaručuje individuální přístup, díky čemuž se SpyShop24 těší důvěře stále větší skupiny zákazníků.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace