Požár zasáhl obytnou budovu v ruském městě Krasnojarsk

Požár zasáhl obytnou budovu v ruském městě Krasnojarsk
Autor fotografie: youtube|Popisek: Požár v Krasnojarsku
21 / 09 / 2014, 22:00

Podle ruských médií dnes hasiči likvidovali požár, který zachvátil obytný dům v Krasnojarsku. Článek obsahuje video. Zdroj: BBC News

Zasahovaly stovky hasičů s více než 100 vozidly a vrtulníkem. Všech 115 obyvatel budovy bylo evakuováno a nebyla hlášena zranění. Příčina požáru je zatím neznámá.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.