Požár zničil maringotku na Litoměřicku

Požár zničil maringotku na Litoměřicku
Popisek: požár maringotky
27 / 04 / 2017, 13:00

Maringotka na Litoměřicku dnes téměř celá lehla popelem.

Tři hasičské jednotky vyjely k požáru v obci Radovesice okres Litoměřice, kde zasahovaly u maringotky, která hořela a požár ji zasáhl celou.

požár maringotky

Před příjezdem jednotek uvnitř bouchla tlaková lahev. Nikdo nebyl zraněn. Hasiči požár zlikvidovali v 8:50. Celková škoda byla majitelem stanovena na částku 50 000 Kč.

Příčinou požáru bylo působení sálavého či povrchového tepla kouřovodu kamen.

požár maringotky

 

související: Simulovaný požár v pražském multifunkčním komplexu Quadrio. Evakuace za 3,5 minuty

 

Zdroj: pozary.cz

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace