Pozvánka na LOCKFEST 2014

Pozvánka na LOCKFEST 2014
24 / 07 / 2014, 03:56

 Pozvánka na největší zámkařskou výstavu LOCKFEST ve dnech 20. až 21. září 2014 v hotelu Thermal v Karlových Varech. Security magazín je mediálním partnerem.

Výstava je určená nejen odborníkům z oblasti zámkařského průmyslu, ale i široké veřejnosti, zástupcům bytových družstvev a správcům bytových domů, kteří mohou na jednom místě získat přehled o současném vývoji v oblasti bezpečnostních technologií, zabezpečení bytů, domů nebo automobilů. 

  •    Pro širokou veřejnost máme připraveny různé semináře a prezentace, jak dostatečně zajistit svůj majetek
  •    Pro oborníky z oboru, zámkaře, klíčaře jsou připravena různá školení z oblasti nouzového otevírání
  •    Pro zástupce bezpečnostních složek, IZS a státní správu jsou připravena speciální školení

Více o veletrhu získáte na stránkách www.lockfest.eu

 

 

 

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.