Právo šaríja v německých ulicích: přistěhovalci chtěli ukamenovat transsexuály

Právo šaríja v německých ulicích: přistěhovalci chtěli ukamenovat transsexuály
Autor fotografie: Dabiq|Popisek: Svrhávání gayů z budov, kamenování žen- běžná praktika v islámských zemích
16 / 01 / 2016, 19:30

"Poprvé za třicet let jsem se necítila bezpečně," uvedla jedna z napadených

V pátek odvysílala německá televizní stanice SAT1 reportáž o tom, že dva transsexuálové byli minulou neděli napadeni třemi mladými muži ze severní Afriky nedaleko od hlavního dortmundského nádraží. Informaci zveřejnil deník The Jerusalem Post. 

"Během několika vteřin byli všude kolem nás....a nakonec vzali kameny a začali je po nás házet," uvedla jedna z napadených, Elisa. Naštěstí zasáhli policisté, kteří všechny útočníky zatkli. Podle německých médií se jednalo o tři mladíky ve věku mezi 16 a 18 roky. Dortmundský policejní mluvčí už potvrdil, že chtěli oba transexuály ukamenovat. Jeden z útočníků údajně vykřikl "Vy kurvy musíte být ukamenovány!". 

"To, co udělali, byl barbarský útok. Jsou to prostě barbaři," uvedla druhá z napadených, Yasmina a dodala, že pořád nemůže uvěřit tomu, že k něčemu takovému v Německu mohlo dojít. "V roce 2016? Ukamenování? V Německu?!" Přistěhovalci zaútočili na oba transsexuály hned poté, co si je spletli se ženami a dělali jim "nemravné návrhy." Jakmile si ale uvědomili, o "koho se jedná", okamžitě zaútočili.

Ukamenování lidí k smrti je běžný trest používaný ve většině muslimských zemí. V listopadu například soud v íránské provincii Gilan odsoudil ženu k trestu kamenováním a 25 letům odnětí svobody za údajnou spoluúčast na vraždě jejího manžela.  

Odpor muslimů vůči gayům, lesbám a transsexuálům je obrovský. Už v roce 2008 britský server Wikileaks uvedl, že Íránská islámská republika popravila od islámské revoluce v roce 1979 "mezi 4000 a 6000 gayů a leseb". Islámský stát zavraždil desítky gayů tak, že je vyhazuje z výškových budov. 

Bojovníci Islámského státu ukamenovali dva homosexuály

Stejně tvrdě ale postupuje Saúdská Arábie, Súdán, Jemen a Katar, které patří mezi země, které pronásledují gaye a odsuzují je i k trestu smrti.

Nebuď ženou a ani nemysli na to být gay! Známý islamofób řádí na YouTube

Tagy článku