Před tímto kamerovým systémem se nelze schovat. Sledování nové generace může začít.

Před tímto kamerovým systémem se nelze schovat. Sledování nové generace může začít.
Autor fotografie: Samsung Techwin Security Solution|Popisek: SNP-5430
06 / 01 / 2015, 13:45

6.1.2015 / Podívejte se na video a pochopíte. Samsung Techwin představil první 1,3MP PTZ síťovou monitorovací dome kameru s 43x zoomem a automatickým sledováním na světě.
Zdroj: Samsung Techwin

Představení SNP-5430H navazuje na představení SNP-6320H, rychlé 2MP Full HD PTZ dome kamery s 32x optickým zoomem a automatickým sledováním, která byla na trh uvedena v červenci 2014.

Oba modely jsou venkovní. Jsou vybaveny vyhříváním napájeným přes PoE+, díky němuž snášejí extrémně nízké teploty, a digitální stabilizací obrazu, která neguje důsledky otřesů. Pro uživatele představují vysoce výkonná monitorovací řešení pro externí prostředí, jako jsou například letiště, přístavy, parkoviště, průmyslové areály a retail parky, a lze je použít i na řadě dalších míst, kde je vyžadována vysoce výkonná PTZ funkčnost.

Automatické sledování

Výkonný 43x a 32x zoom obou kamer, SNP-5430H a SNP-6320H, je skvěle využit funkcí automatického sledování, která umožňuje operátorům monitorovat pohyb osob a vozidel a přitom mít volné ruce a ovládat ostatní kamery.

SNP-5430H a SNP-6320H dokáží snímat výjimečně kvalitní obraz při vysoké snímkové frekvenci 60 fps. Do libovolného počítače v síti a do dalších zařízení, jako jsou smartphony a tablety, lze simultánně přenášet více obrazových záznamů při různých snímkových frekvencích a rozlišeních. Nejnovější verze komprese H.264 přitom minimalizuje latenci, takže manuální sledování pohybujících se objektů je snadné a přímočaré.

Oba modely zahrnují technologii WDR (Wide Dynamic Range) s výkonem přes 120 dB. Ta zaznamenává obraz i v prostředí obsahujícím současně nadměrně osvětlené i velice tmavé oblasti.

Mezi další klíčové funkce patří Defog, s jejíž pomocí lze zlepšit záběry pořízené za špatného počasí, například deště, smogu či mlhy. Oba modely také podporují obousměrný přenos zvuku a lze je propojit s místními PA systémy.

SNP-5430H a SNP-6320H jsou, jako veškerá bezpečnostní řešení společnosti Samsung Techwin, nabízeny s kompletní technickou podporou zajišťovanou společností Samsung Techwin Europe Ltd, včetně bezplatného návrhu systému a technické podpory a úplné tříleté záruky.

SNP-5430

Psali jsme také:

Kamera Samsung: počítá osoby, vede statistiky

Stratocaching - kamera AXIS F44 zaznamenala výstup balónu do stratosféry

Panasonic uvádí novou kameru s dálkovým ovládáním AW-HE130

Chytré kamery na fotbalové chuligány - už se neschovají v davu

Panomera hlídá fotbalové stadiony

AXIS uvádí na trh síťovou kameru z nerezové oceli

Síťová kamera DINION zaznamenává obraz v rozlišení 4K ultra HD

Enkodéry - elixír mládí pro analogové kamerové systémy

Axis představuje inovativní dohledové řešení se zorným polem 360° a přiblížením detailů

Full HD kamera Axis P5415-E

 

Tagy článku